Inginer calitate

Hipac Romania - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Studii superioare tehnice;
Experienta si cunostinte in domeniul calitatii/ISO;
Abilitati de planificare, organizare si prioritizare a activitatilor;
Persoana sociabila, proactiva, cu spirit de echipa;
Cunostinte de limba engleza nivel avansat;

Descrierea jobului

Mentine si imbunatateste sistemul calitatii pentru zona sa de responsabilitate;
Participa la revizuirea procedurilor de calitate și tehnologice ale companiei;
Participa la audituri interne de calitate si la verificarea efectiva a calitatii in productie;
Monitorizeaza respectarea proceselor definite prin sistemul de management al calitatii;
Raspunde de calcularea si informarea lunara cu privire la indicatorii de calitate;
Desfasoara actiuni aferente depistarii neconformitatilor;
Verifica si raspunde de calitatea produselor din zona sa de responsabilitate.

Descrierea companiei

Beneficii:
Pachet salarial performant;
Posibilitatea dezvoltarii in cariera;
Oportunitatea de a lucra intr-o echipă tanara, dinamică şi profesionistă;
Postul se adreseaza persoanelor care doresc stabilitate, sunt perseverente si consecvente.
Publicat 24 iun. 2021 Reactualizat 24 iul. 2021 Expiră 24 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos