Publicat 08 Mai 2019 | Expiră 08 Iun 2019

INGINER CALITATE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Misiune

Raspunde de relatia cu clientul - organizarea si mentinerea unei legaturi in spiritul cerintelor IATF 16949, rezolvarea incidentelor si reclamatiilor de calitate, analiza tehnica a retururilor client din productia de serie si din garantie

Cerinte
Absolvent al unei universitati tehnice
Minimum 2 ani experienta in calitate, in mediu de productie (automotive)
Cunostinte de limba engleza (minim nivel Mediu)
Cunostinte operare PC (Microsoft Office – nivel avansat, Outlook)
Foarte bune cunostinte IATF, FMEA, Control Plan, ANPQP, PPAP, SPC, MSA, 8D, Lean Manufacturing
Metode ale calitatii privind tratarea reclamatiilor (8D, PDCA, Ishikawa, 5 why etc.)
Experienta in gestionarea relatiilor clienti/furnizori din automotive, pe partea de calitate
Gandire analitica si sintetica, atentie la detalii
Buna planificare si organizare
Comunicare cu usurinta in stabilirea contactelor cu tertii
Dinamism si rapiditate in adaptarea la cerintele companiei

Descrierea jobului

Durata contract
Contract pe perioada nedeterminata

Descrierea companiei

Date de contact
Adresa: Pitesti, str, Depozitelor nr. 59C
Telefon: 0248 28 65 50
Email: felicia.dumitru@plasticomnium.com

Expirat
INGINER CALITATE  -  SC. PLASTIC OMNIUM AUTO INERGY ROMANIA SRL.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles