Publicat 19 Mar 2019 | Expiră 19 Apr 2019

INGINER CALITATE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii tehnice universitare;
Limbi straine: engleza obligatoriu
Cunoaşterea cerintelor dе sistem ISO 9001 & ISO TS;
Cunoasterea metodelor 8D, FMEA, SPC, MSA, PPAP;
Persoana organizata, responsabila cu atentie la detalii
Cunostinte PC: MS Office;

Descrierea jobului

▪ Reprezintă companiа în fața cliеntului.
▪ Escalаdеaza mаnаgеrului cаlității în cаzul nеconformitаtilor sеvеrе și а problemelor cаre nеcеsită o decizie de mаnagement.
▪ Stabilirea măsurilor de izolare imediata în cazul reclamatiilor venite de la client
▪ Implementarea acțiunilor corective adecvate stabilite împreună cu echipa de calitate.
▪ Asigurarea că cerințele clientului sunt în vigoare si respectate după punerea lor in aplicare.
▪ Ofera sprijinul necesar în cazul neconformitatilor găsite pe linia de producție.
▪ Efectueaza audit in caz de reclamatie cu PPM ridicat sau o reclamatie cu recurenta.
▪ Asigurara suport in pregătirea dosarelor PPAP, pentru a fi trimise la client.
▪ Participarea la întâlnirile FMEA,
▪ Să informeze angajații companiei în ceea ce privește cerințele specifice ale clientului.
▪ Pot face prezentări și training-uri pentru a se asigura că cerințele specifice ale clientului sunt cunoscute și respectate de către toți angajații.

Faist Romania este specializată în dezvoltarea și fabricarea servomotoarelor, supapelor, componentelor și ansamblurilor pentru turbocompresoare, dispozitive de control al emisiilor, precum și componente și ansambluri de înaltă calitate brevetate sau licențiate pentru piețele auto și industriale.

Expirat
INGINER CALITATE  -  SC FAIST ROMANIA SRL - Topoloveni

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles