de ani Fără Frică...

Publicat 28 Iul 2008 | Reactualizat 26 Aug 2008 | Expiră 28 Aug 2008

INGINER CALITATE / CONFECTII TEXTILE / SIBIU

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare in domeniul confectii/tricotaje textile;
- experienta min. 3 ani in domeniul productiei sau verificarii calitatii confectiilor textile; experienta intr-un post similar constituie un avantaj;
- cunoasterea cerintelor si a standardelor de calitate in domeniul confectiilor textile;
- cunostinte bune de limba franceza (cerinta obligatorie); cunostinte medii de limba engleza - avantaj;
- carnet cat. B;
- cunostinte de operare PC (word, excel, power-point, internet);
- dispus la deplasari frecvente in tara;
- abilitati de comunicare, orientarea spre rezultate, responsabilitate si integritate morala, abilitati de munca in echipa, persoana energica;

Descrierea jobului

Clientul nostru este o companie cu capital francez, producatoare a unei marci de renume din domeniul confectiilor textile, avand sediul in jud. Sibiu.

Atributii/Responsabilitati:
- verifica respectarea standardelor de calitate pentru produsele realizate la fabricile subcontractante;
- mentine legatura cu unitatile de productie subcontractante pentru a controla calitatea produselor realizate;
- urmareste productia si respectarea termenelor de livrare stabilite;
- raspunde de lansarea in productie a noilor articole in conformitate cu documantatia tehnica necesara;
- intocmeste rapoartele de calitatea pentru interventiile realizate la fabricile de care raspunde.

Descrierea companiei

\"BUILD YOUR STRENGTH!\"
Obiectivul nostru este de a identifica, atrage si mentine in cadrul companiilor clientilor nostri cei mai buni PERFORMERI din piata.
HR Advisor iti ofera PROFESIONALISM, FLEXIBILITATE, RESPECT, CONFIDENTIALITATE si PASIUNE, pentru ca sa devii mai puternic si mai competitiv pe piata muncii.

HR Advisor este o companie specializata de consultanta in domeniul resurselor umane:
- recrutarea si selectia personalului;
- evaluari de personal;
- analiza organizationala;
- administrarea si salarizarea personalului.

Sediul nostru central este la Sibiu, insa activam la nivel national.

Expirat
INGINER CALITATE / CONFECTII TEXTILE / SIBIU  -  HR Advisor

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles