Inginer CAD/Mecanic

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Absolvent/a al unei facultati tehnice, familiarizat/a cu ingineria CAD, persoana organizata, dornica de a invata in continuare si a progresa intr-o organizatie axata pe rezultate si pe recunoasterea competentelor.

Descrierea jobului

Rolul principal: Activeaza in cadrul echipei de ingineri a societatii, la proiectele de inginerie mecanica aflate in desfasurare.
Responsabilitati: Analizeaza informatiile, ia decizii in aria ei/lui de competente, furnizeaza solutii tehnice, proiectare, desene de executie pentru proiectele in lucru, comunica cu reprezentantii clientului, actioneaza in conformitate cu cerintele acestuia.

CenterLine Romania SRL este membra a CenterLine (Holdings) Ltd.
Activam in aria ingineriei mecanice.
Alaturi de colegii nostri din holding contribuim la furnizarea de echipamente de automatizari de sudura pentru clienti din intreaga lume, in special din industria auto.
Dezvoltam deasemeni proiecte de inginerie mecanica independente.
Publicat 18 oct. 2021 Reactualizat 15 nov. 2021 Expiră 17 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos