de ani Fără Frică...

Publicat 05 Aug 2006 | Reactualizat 03 Sep 2006 | Expiră 05 Sep 2006

Inginer automatist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Responsabilitati: - realizarea analizei functionale in cadrul proiectelor
- realizarea de scheme electrice
- realizarea de programe si efectuarea de puneri in functiune
- urmarirea desfasurarii lucrarilor cu specific electric-automatism electronica, automatizare, comanda automata a procesului, la colaboratorii firmei

Descrierea jobului

-studii superioare in domeniul automaticii industriale;
-experienta anterioara pe o pozitie similara constituie avantaj;
-cunostinte de limba engleza (nivel mediu);
-cunostinte PC: MsOffice, Internet

Suntem o companie cu o indelungata experienta in domeniul consultantei IT, vanzarii si distributiei de produse IT, dezvoltarii de aplicatii, implemetari SAP, CRM, ERP, solutii e-commerce pentru clienti nationali si internationali.

Expirat
Inginer automatist  -  WTMO International s.r.l.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles