Publicat 22 Apr 2008 | Reactualizat 21 Mai 2008 | Expiră 23 Mai 2008

Inginer automatist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent sau student in an terminal calculatoare, automatica sau electronica
- Bune cunostinte PC (Windows, MS Office)
- Limba engleza, scris si vorbit
- Cunostinte in domeniul AMC, electric, electronica sunt binevenite
- Cunostinte programare (C, C++, Delphi) sunt binevenite
- Persoana organizata, dinamica, responsabila, cu initiativa.

Descrierea jobului

- Activitati de cercetare-dezvoltare in domeniul automatizarilor industriale
- Intocmire de oferte catre clienti pentru echipamentele comercializate de firma
- Montaj, service si suport tehnic pentru echipamente industriale

Beneficii: Bonusuri in functie de performante, telefon de serviciu

Instruments CHT este specializata in furnizarea de echipamente industriale de masura si control si solutii de inalta tehnicitate, in conformitate cu standardele nationale si internationale de calitate (ISO 9001, ISO 14001, 3A) agreate de catre Biroul Roman de Metrologie Legala, cat si de celelalte institutii abilitate.

Firma asigura livrare loco beneficiar, instalare, consultanta si service, pe tot teritoriul Romaniei. Suntem un partener profesional, competent, pentru domeniul industrial.

Detalii: www.cht.ro

Expirat
Inginer automatist  -  Instruments CHT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles