de ani Fără Frică...

Publicat 14 Mar 2008 | Reactualizat 13 Apr 2008 | Expiră 14 Apr 2008

Inginer Automatist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Administrarea si mentenanta utilajelor de productie dpdv electric si IT;
Intretinerea calculatoarelor si a programelor de urmarire a productiei;
Planificarea si gestionarea necesarului de piese de schimb din punct de vedere IT industrial;
Documentarea proceselor;
Intretinerea la nivel primar a retelei de calculatoare din productie;
Participarea activa la implementarea si preluarea noilor linii de productie;
Raporteaza directorului intretinere;

Descrierea jobului

Cunostinte Ethernet nivel 1 si 2: switching, wireless, cablari;
Familiarizat cu automatizari industriale (calculatoare industriale de process, microcontrolere, PLC);
Cunostinte PC la nivel hardware;
Cunostinte administrare windows, diagnostic si utilitare periferice;
Cunostinte intretinere si configurare periferice: scanere cod de bare, imprimante termice;
Spirit tehnic;

Benefiicii:

Posibilitatea de a activa in cadrul unei companii multinationale, cu perspective de dezvoltare profesionala;
Mediu de lucru placut, respect fata de angajat;
Pachet salarial motivant corelat cu experienta si abilitatile fiecarui candidat.

Cu mai mult de 63000 de angajati si 209 de locatii in toata lumea, cu vanzari de peste 13 mld USD, TRW se situeaza printre primii 10 furnizori ai industriei de automobile mondiale si are in spate o lunga traditie in dezvoltarea sistemelor de siguranta a automobilelor.
Locatia din Timisoara include peste 1400 de angajati si produce volane si module de airbag.
www.trwauto.com

Expirat
Inginer Automatist  -  TRW Automotive

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles