de ani Fără Frică...

Publicat 13 Mar 2008 | Reactualizat 11 Apr 2008 | Expiră 13 Apr 2008

INGINER AUTOMATIST

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Studii superioare tehnice in electrica sau automatizari; -Cunostinte despre PLC (Telemecanique, Siemens) hardware si software, instrumentatie;
-Disponibilitate la deplasari in straianatate;
-Abilitati de proiectare in domeniul sistemelor de automatizare industriale;
-Capacitati de analiza si asimilare;
-Cunostinte limba franceza/ engleza – prezinta avantaj ;
-Debutanti acceptati
ATENTIE: sunt luate in calcul numai CV-urile care corespund cerintelor!

Descrierea jobului

-Studierea instalatiilor industriale –studiu electric, studiu soft si punere la punct

BENEFICII :
-Pachet salarial atractiv.
-Tichete de masa
-Transport gratuit

Grupul SEGULA este un partener european de prim plan pentru servicii de proiectare , inginerie tehnologica, informatica, consulting, externalizare.
Paleta larga de meserii si expertize a SEGULA se adreseaza principalelor sectoare economice: auto, aeronautic, naval, energetic, telecomunicatii...
Proiectul nostru de intreprindere se articuleaza in jurul unei exigente permanente a calitatii serviciilor si a reactivitatii. A face parte din echipa SEGULA inseamna a participa la proiecte de anvergura in cadrul unei culturi a inovatiei, a schimbului si a valorificarii know-how-ului

Expirat
INGINER AUTOMATIST  -  SEGULA INTEGRATION-SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles