de ani Fără Frică...

Publicat 14 Ian 2008 | Reactualizat 12 Feb 2008 | Expiră 14 Feb 2008

INGINER AUTOMATIST

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare tehnice de specialitate (Electrotehnică /Automatică)
Experienţă relevantă n proiecte industriale (min. 4 ani)
Excelente abilităţi de utilizare a computerului
Limba engleză – nivel avansat
Permis de conducere categoria B
Foarte bune abilităţi de comunicare şi negociere
Integritate, profesionalism

Descrierea jobului

Responsabilităţi ale postului:
- Conceperea specificaţiilor tehnice pentru achiziţionarea echipamentelor electrice de control şi analiza funcţională a acestora
- Evaluarea subcontractanţilor pentru partea de control şi programare
- Răspunde pentru calitatea negocierii contractelor cu subcontractanţii
- Îşi asumă responsabilitatea pentru propunerile de subcontractanţi, după ce a verificat poziţia în piaţă şi standardele serviciilor oferite de către aceştia
- Răspunde pentru calitatea activităţii personalului aflat în subordine şi pentru finalizarea execuţiei automatelor programabile

COMPANIE PRODUCATOARE DE ANVELOPE RESAPATE, CU POTENTIAL PUTERNIC, IN CURS DE EXTINDERE SI DE DEZVOLTARE CONTINUA

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

INGINER AUTOMATIST  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles