Publicat 11 Ian 2008 | Reactualizat 10 Feb 2008 | Expiră 11 Ian 2008

INGINER AUTOMATIST

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare profil electric
- Experienta in automatizari electrice si pneumatice controlate de automate programabile; electronica industriala
- Creativitate, initiativa
- Abilitate de communicare, lucru in echipa

Descrierea jobului

- Subordonat Coordonatorului Mentenanta
- Participa la programul de: modernizare a utilajelor; reparare a utilajelor complexe; mutare a uzinei in noua locatie
- Se ofera remuneratie atractiva pentru candidatul de valoare

Companie Internationla de productie industriala, cu capital majoritar francez, lider in productia de unelte si scule de mana.
Firma de 500 de persoane, cu proiect de a se muta intr-o noua locatie (10 km in jurul Brasovului) in 2007 / 2008.
IUS, firma din grupul francez MOB, detine certificarea sistemului de asigurare a calitati TUV NORD EN 9001:2002.

Expirat
INGINER AUTOMATIST  -  MOB France – IUS SA Brasov

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles