Inginer automatist

Euro Techsys S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Persona dinamica, absolvent de facultate tehnica, cunostiinte de programare PLC si realizare interfete uitilizator (HMI), cunostiinte de realizare a aplicatiilor SCADA, cunostiinte de protocolale de comunicaie industriale (Modbus, Ethernet, Profibus, etc.).

Descrierea jobului

Programarea automatelor programabile (PLC) si realizarea de interfete grafice (HMI)
Realizarea de aplicatii SCADA.
Verificarea schemelor electrice si implemetarea lor in aplicatia de automatizare.
Punerea in functiune a aplicatiilor realzate si asistenta tehnica.

Beneficii:
Salariu motivant
Bonusuri per proiect
Autoturism de serviciu

Euro Techsys srl activeaza in domeniul automatizarilor industriale de peste 15 ani. In prezent firma este reprezentatnt zonal/national pentru branduri de top, cum ar fi: Emerson Process Management, Schneider Electric, Mitsubishi Automation, GM International. AUMA, etc.
Publicat 14 Sept. 2022 Reactualizat 12 Oct. 2022 Expiră 14 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.