INGINER AUTOMATIST

PAMBAC S.A - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
- studii superioare tehnice, profil energetic/electrotehnic/automatizari, finalizate cu diploma / diploma de licenta.
- cunostinte tehnice de specialitate pentru utilitati: caracteristici, masurari,utilizare, instalatii,protectii.
- metodologia de monitorizare a consumului de utilitati;modul de calcul al consumului specific lunar, mediu si anual.
- cunostinte tehnologice asupra proceselor industriale urmarite.

Descrierea jobului

Rolul postului:
Asigura indeplinirea cerintelor legale specifice activitatii de care raspunde, supravegheaza continuitatea furnizarii energiei electrice, a gazelor naturale si a apei potabile si monitorizeza consumurile specifice de utilitati.Executa lucrari specifice de automatizari.Efectueaza activitatile de mentenanta la instalatiile electrice si de automatizare din dotarea societatii.

Beneficii:
Contract de munca pe perioada nedeterminata ( dupa perioada de proba)
Salariu atractiv virat la timp ( cu toate contributiile achitate)
Bonuri de masa pentru fiecare zi lucrata

SC Pambac SA Bacau, unul din principalii producatori nationali din domeniul morarit panificatie, lider pe piata de paste fainoase, detinator al brandurilor Pambac, Grania, Gata si Flavora.
Publicat 27 iun. 2022 Expiră 27 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos