Publicat 06 Mar 2019 | Reactualizat 03 Apr 2019 | Expiră 06 Apr 2019

INGINER AUTOMATIST

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

În echipa noastră de Automatiști căutăm colegi Juniori și Seniori care:

  • să aibă studii superioare în domeniul automatizărilor
  • să fi lucrat cu automate programabile SIEMENS (STEP7)
  • să fie disponibili pentru delegații în țară și în străinătate
Poate constitui avantaj dacă ai:
  • cunoștințe de device-uri industriale: roboți industriali, camere, axe/prese electrice

Descrierea jobului

Pe scurt, ca și responsabilități ar fi:

  • analiza funcțională și organică a schemelor electrice
  • realizarea de programe PLC, în special în limbajul de programare SIEMENS STEP 7
  • participarea la punerea în funcțiune a liniei de asamblare
Oferta noastră:
  • pachet salarial motivant, cu bonusuri și beneficii
  • oportunități de formare profesională
Dacă ești interesat de AUTOMATIZĂRILE INDUSTRIALE, noi dorim să te cunoaștem!

JR Automation FSA Technologies, cu sediul în Cluj-Napoca, proiectează și produce linii şi echipamente de asamblare automatizate pentru industria de automotive, în special pentru companiile producătoare de componente de automobile și companiile producătoare de automobile.

Expirat
INGINER AUTOMATIST  -  JR Automation FSA Technologies

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles