Publicat 10 Ian 2019 | Reactualizat 07 Feb 2019 | Expiră 10 Feb 2019

INGINER AUTOMATIST

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Provocarea se adresează în special persoanelor interesate în dezvoltarea unei cariere de succes într-un mediu plăcut şi profesionist.
Posibilitate de dezvoltare profesionala intr-o companie si conditii moderne de lucru cu tehnologie de cel mai inalt nivel.
Cerinte:
Studii superioare – inginer automatist sau electronist 2 ani intr-o pozitie similara
constitue une advantage cunostinta:
cunoste si foloseste PLC - SIEMENS
cunoste si foloseste ISO G-CODE.

Spirit de echipa, sociabil
Persoana analitica orientata spre rezolvarea probleme

Descrierea jobului

Raspunde de echipamentele de automatizare din dotarea fabricii
Acorda suport tehnic celorlalte departamente in cadrul procesului de productie
din punct de vedere al echipamentelor de automatizari raspunde de eficienta in functionare a utilajelor.
Program de lucru zilnic

Beneficii:
Pachet salarial atractiv+bonusuri
Tichete de masa
Transport asigurat

Descrierea companiei

Irrom Industrie S.r.l., societata din group Irsap.

Irsap o societate italiana care a facut din cercetare istoria sa si din inovatie prezentul sau. Este o marca care garanteaza calitatea in sectorul caloriferelor. O calitate care ia nastere dintr-o experienta vasta in incalzirea locuintelor si dintr-un traseu coerent care a adus societatea la nivele maxime in Italia si in strainatate.

Expirat
INGINER AUTOMATIST  -  IRROM INDUSTRIE S.R.L.