de ani Fără Frică...

Publicat 05 Feb 2007 | Expiră 08 Mar 2007

Inginer automatist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cine sunteti dumneavoastra?

Persoana care va ocupa postul de Inginer de proces, in cadrul organizatie Polymont, are urmatoarele competente, experienta, studii:
- Absolvent de studii superioare de specialitate ( Facultatea de Automatica sau Electronica);
- Experienta in domeniul industrial - de preferat;
- Cunostinte Autocad sau Catia V-5dfc
- Cunostinte de limba engleza si/sau limba franceza.

Descrierea jobului

Concepe si realizeaza alaturi de echipa tehnica, diverse mijoacele industriale sau mijloace pentru industria auto.
- realizarea analizei functionale in cadrul proiectelor
- realizarea de scheme electrice
- realizarea de programe si efectuarea de puneri in functiune
- urmarirea desfasurarii lucrarilor cu specific electric-automatism la colaboratorii firmei

Ce va oferim?

- salariul motivant si competitiv pe piata;
- tichete de masa pentru fiecare zi lucratoare;
- formare profesioanala si formare pe post cu specialisti din Franta;
- mediul de lucru profesionist si multicultural;
- se asigura formare in ceea ce proveste dezvoltarea abilitatilor de comunicare in limba franceza.

Noi acordam o mare importanta recrutarii noilor specialisti, integrarii acestora in cadrul organizatiei, formarii profesionale si planificarii carierei acestora.

In plus, Polymont, ramane o organizatie a dialogului si a dimensiunii umane.
Activitatile noastre, va vor permite sa evoluati transversal, atat in Romania cat si international. Stilul de management favorizeaza autonomia si construirea unei imagini globale asupra organizatiei: fiecare angajat are atat obiective tehnice, cat si obiectve comerciale, financiare si de resurse umane.

Descrierea companiei

POLYMONT – Partenerul dumneavoastra dinamic si inovator!

Polymont, a fost infiintat in anul 1975, dezvoltand conceptul de mentenanta externalizata, in domeniul echipamentelor de inalta tenologie. Polymont este prezent in toate etapele procesului industrial. Cei 5 poli de expertiza sunt: Studii, Testare, Metoda, Mentenanta, Calitate. Calitatea serviciilor noastre sunt date de o cultura organizationala, caracterizata printr-o buna capacitate de a asculta, deschiderea spre dialog si o buna organizare. Reusita noastra este data de angajamentul aspura rezultatelor, dialogul si transaparenta, competanta globala in industrie, experienta a peste de 30 de ani de activitate, integrarea culturala a angajatilor, respectul termenelor de finalizare a proiectelor si nu in ultimul rand , o echipa formata din cei mai buni specialisti in domeniu care stiu sa surprinda de fiecare data esentialul.
In acest moment Polymont este prezent in Franta, Spania, Tunisia, Brazilia, Argentina, Chile, Rusia si Romania, avand un total de peste 1500 de angajati la nivel mondial

Pentru mai multe informatii, puteti vizita site-ul www.polymont.fr

Expirat
Inginer automatist  -  Polymont SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles