de ani Fără Frică...

Publicat 01 Feb 2007 | Reactualizat 04 Mar 2007 | Expiră 04 Mar 2007

Inginer Automatist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CERINTE
Studii superioare - Facultatea de Automatizari si Calculatoare, sectia Automatizari
Sunt acceptati si studenti in anii terminali.

Cunostinte IT: cunostinte limbaj SCADA, cunoaste minim 2 limbaje de programare in automatizari
Limbi straine: engleza la nivel conversational, germana reprezinta un avantaj
Permis de conducere cat. B - de preferat
Dispus la deplasari in tara

Persoana optimista si energica
Orientat catre rezultate si performanta

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI
Responsabil de mentenanta sistemelor de achizitii de date existente in fabricile clientilor.
Intervine in caz de defectiune a sistemelor, identifica cauzele si efectueaza reparatiile necesare;
Asigura programarea sistemelor in functie de necesitati utilizand limbaje de programare standard in automatizari.
Deplasari in tara pentru asigurarea mentenantei sistemelor.

OFERTA
Salariu fix negociabil.
Se ofera program de pregatire si inductie.

Firma de consultanta cauta Inginer Automatist pentru clientul sau, companie multinationala - furnizor de produse chimice, echipamente, service si consultanta in domeniul igienei industriale.

Expirat
Inginer Automatist  -  EDUROM

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles