Publicat 20 Iul 2020 | Reactualizat 03 Aug 2020 | Expiră 19 Aug 2020

Inginer auto

2 posturi

Candidatul ideal

Inginer auto proaspat absolvent al facultatii politehnice, specializare autovehicule rutiere, eventual detinator de atestat ITP sau disponibil a-l obtine cu ajutorul si sustinut de compania noastra. Sa detina locuinta stabila in in Alexandria sau comunele limitrofe.

Descrierea jobului

Instruirea la locul de munca, integrarea intr-o companie ce ofera o siguranta a locului de munca cu salarizare integral operata in cartea de munca.

Comert cu ridicata al pieselor si accesoriilor auto, agricole si industriale. Comercializarea cu ridicata prin intermediul revanzatorilor al pieselor de schimb pentru masini agricole, tractoare si combine romanesti si de import. Piese de calitate la pret de producator.
Servicii de reparatii auto si vanzari automobile.

Inginer auto  -  AUTOCORA GRUP SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles