Inginer auto / Inspector ITP / Inspector tahograf

GIRUETA TUR SRL - 6 poziții
Oraș de lucru
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Studii superioare tehnice finalizate ( auto );
Experienta pe un post similar;
Cunostinte de operare pe calculator;
Permis de conducere categoria B, C, D
Experienta si cunostinte in intretinerea si repararea autovehiculelor;
Persoana organizata, cu initiativa si capacitate de decizie si cu abilitati de prezentare, comunicare, coordonare si organizare, capacitate de analiza si sinteza;
Atestat Inspector ITP

Descrierea jobului

Inginer auto:
  • Dezvoltă activitatea de service
  • Asigură funcţionarea performantă şi eficientă a unităţii de service auto
  • Asigură managementul resurselor umane şi al resurselor materiale aferente atelierului de service
  • Asigură standardele de calitate privind lucrările de reparaţie executate în cadrul service-ului auto
  • Coordonează, motivează şi instruieşte personalul din subordine
  • Controlează şi asigură respectarea RI, a procedurilor interne, a normelor de Securitate a Muncii si PSI;
  • Asigură pregătirea personalului atelierului, tehnologii şi solutii corecte de reparaţii, calitatea lucrărilor, termenele şi satisfacţia clienţilor;
Inspector ITP / Verificare tahograf
  • Efectuează inspecțiile tehnice periodice conform RNTR și instrucțiunile RAR;
  • Efectuează și menține dovezile inspecțiilor finale ale lucrărilor de reparație efectuate și solicitate de service prin comanda scrisă/deviz;
  • Menține legătura și este persoana de contact dintre societate și Reprezentanții Registrului Auto Roman, serviciul ITP – SPNV;
  • Participă la reautorizarea stației ITP.
  • Verifică tahografe

Beneficii:
-Pachet salarial atractiv;
-Posibilitatea de dezvoltare profesională și personală;
-Condiții de lucru excelente într-o companie în continuă dezvoltare

SC GIRUETA TUR SRL are ca obiect de activitate transportul de persoane - intern si internațional. Compania are în prezent un parc auto de peste 120 de microbuze si autocare. Colaborăm și cu alte firme de transport și agenții de turism. Compania are sediul central in Târgoviște.

Publicat 21 sept. 2021 Expiră 21 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos