Publicat 25 Ian 2021 | Reactualizat 08 Feb 2021 | Expiră 09 Feb 2021

Inginer Asigurarea Calitatii - (experienta montaj)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Capacitate de concentrare, analiză, sinteză;
Seriozitate/responsabilitate; aptitudini tehnice
Capacitatea de a stabili relaţii, toleranţă, calm, perseverenţă;
Abilitati de comunicare interpersonala;
Capacitatea de a redacta rapoarte clare si corecte;
Capacitatea de decizie şi asumarea responsabilitatii;
Competente de a lucra in echipa;
Spirit creativ si inovativ;
Cunoştinţe de operare pe calculator( MS Ofiice)

Descrierea jobului

- participă la elaborarea documentelor sistemului de management al calităţii (proceduri, instrucţiuni, planuri ale calităţii);
- asigură şi urmăreşte implementarea documentelor sistemului de management al calităţii în compartimentele societăţii;
în cadrul analizei efectuate de management asigură activităţile de culegere de date privind: stadiul de implementare a acțiunilor corective/ preventive; reclamațiile primite de la clienți, sinteza rapoartelor auditurilor interne etc.
- urmăreşte implementarea acţiunilor corective stabilite şi informează seful Depart. Calitate asupra gradului de implementare şi adecvare a acestora;
- întreprinde măsuri de implementare a acțiunilor corective care se referă la Depart. Calitate;
- participă la auditurile la auditurile interne şi ale furnizorilor;
- participă la elaborarea cărţilor finale ale produselor fabricate de TSB;
- participă, împreună cu reprezentanţii clienţilor şi organismelor de inspecţie, la punctele de inspecţie în atelierul de producţie şi raportează sefului Depart. Calitate concluziile inspecţiilor;
- urmărește modul de completare şi organizare a înregistrărilor calităţii;
- îndeplinește responsabilităţile rezultate din documentele sistemului de management al calităţii şi sarcinile de serviciu primite de la şeful Depart. Calitate;
- propune măsuri de îmbunătățire a sistemului de management al calității pentru procesele ce se desfășoară in cadrul departamentului sau in alte departamente cu care colaborează.
RESPONSABILITĂŢI
- este direct răspunzător de îndeplinirea întocmai a atribuțiilor si prevederilor sarcinilor de serviciu stabilite în prezenta fişă;
- răspunde de realizarea la termen a lucrărilor repartizate;
- răspunde în faţa şefului ierarhic de realizarea tuturor sarcinilor ce i-au fost repartizate ;
- răspunde de respectarea manualului calităţii, planurilor calităţii, procedurilor.

Beneficii:
- salariu atractiv;
- tichete de masa;
- asigurare medicala;
- alte beneficii

Descrierea companiei

www.tsb.ro

Expirat
Inginer Asigurarea Calitatii - (experienta montaj)  -  TECNOSERVICE BUCURESTI SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles