INGINER APROVIZIONARE

Santier in Lucru - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3500 - 4500 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cerinte:
- cunoasterea materialelor de constructii si instalatii
- permis de conducere cat. B (nu este obligatoriu)
- experienta intr-un post similar sau in domeniul constructiilor
- cunostinte operare PC – pachetul Office avansat;
- abilitati de negociere, de planificare, organizare si viteza de reactie

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- aprovizionarea in santier a materialelor si sculelor necesare
- operarea in sistem a documentelor din santier
- negociaza cu furnizorii preturile de achizitie, incheie contractele cu acestia
- ia masurile necesare pentru ca toate comenzile să fie livrate la termen pentru a nu exista intreruperi ale activitatii;
- se ocupa de partea logistica, pentru comenzile care nu au transportul asigurat de furnizor;

Oferim:
- angajare cu contract de munca pe durata nedeterminata, salariul se negociaza la angajare;
- posibilitate de promovare si bonusuri in functie de rezultate.

S.C. SANTIER IN LUCRU S.R.L este o societate comerciala cu capital romanesc privat care a fost infiintata in anul 2017.
Societatea noastra activeaza in domeniul proiectarii-constructiilor, iar scopul companiei noastre este de a furniza clientilor nostri produse si servicii de cea mai inalta calitate, la timp si intr-o maniera care implica metode inovatoare pentru optimizarea costurilor.
Ne impunem prin profesionalism, motivare , seriozitate , respect fata de clienti si printr-o filozofie a lucrului bine facut, iar intentia noastra este de a dezvolta si extinde relatii de lunga durata cu clientii nostrii bazate pe onestitate , seriozitate, solutii rapide si eficiente. fiecare lucrare-proiect trebuie sa constituie o recomandare pentru noi si o baza de referinta pentru clientii nostri.
Publicat 27 apr. 2022 Reactualizat 25 mai 2022 Expiră 27 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos