Publicat 23 Apr 2019 | Reactualizat 21 Mai 2019 | Expiră 24 Mai 2019

INGINER APLICATII CNC

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CANDIDATUL IDEAL:
Inginer avand cunostinte tehnice temeinice si experienta in domeniul programarii / operarii masinilor unelte CNC, al tehnologiei prelucrarilor prin scule aschietoare, cu minim 2-3 ani vechime

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Pregatire/cerinte profesionale:
- inginer cu minim 2 ani vechime sau operator/programator care a lucrat in productie pe strunguri CNC sau centre de prelucrare CNC
- cunostiinte tehnice temeinice & experienta in programarea/ operarea masinilor unelte cu comanda numerica CNC
- cunostinte scule aschietoare, dispozitive de prindere;
- utilizare MS Office, Internet
- limba engleza - scris, vorbit nivel mediu
- cunostinte programare OSP, FANUC, SIEMENS
- programare CAD / CAM, constituie avantaj

Alte cerinte/abilitati:
- seriozitate
- spirit analitic, metodic, organizat
- comunicativitate
- disponibilitate pentru deplasari in tara - 50% din program
- carnet auto categoria B

Oferta (bonusuri, beneficii):
- Pachet salarial corelat cu performantele
- Dezvoltare profesionala continua
- Mediu de lucru competitiv
- Abonament clinica medicala privata

Unic distribuitor de masini unelte cu comanda numerica OKUMA, CITIZEN si BROTHER JAPONIA respectiv HEDELIUS GERMANIA;know how; instruire personal operator, programator si personal de intretinere masini CNC OKUMA, CITIZEN si BROTHER JAPONIA respectiv HEDELIUS GERMANIA; service, garantie si post-garantie masini CNC OKUMA, CITIZEN si BROTHER JAPONIA respectiv HEDELIUS GERMANIA; introducere in lucru linii de productie

INTRODUCERE IN LUCRU LINII DE PRODUCTIE SI SISTEME AUTOMATIZATE CU MASINI UNELTE CNC SI ROBOTI INDUSTRIALI

Expirat
INGINER APLICATII CNC  -  GreenBau Tehnologie S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles