Publicat 12 Ian 2015 | Expiră 13 Feb 2015

Inginer Agronom

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare finalizate cu licenta de inginer agronom;
- Minim 3 ani experinta de lucru intr-o ferma si/sau experienta in vanzare produse pt agricultura
- Abilitati excelente de comunicare si negociere;
- Spirit de echipa,creativ, abilitati excelente de vanzare, dinamism, flexibilitate;
- Atitudine corecta si prietenoasa fata de clienti;
- Permis de conducere, categoria B;
- Cunostinte foarte bune de utilizare a calculatorului;
- Cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj

Descrierea jobului

Asigura legatura intre fermieri si Banca Transilvania, cu scopul de a aduce plusvaloare atat in activitatea fermierilor cat si a bancii, printr-o abordare specializata de finantare a sectorului agricol. Candidatii vor imbina expertiza profesionala cu cea financiara, furnizata de Banca Transilvania.

Expirat
Inginer Agronom  -  Banca Transilvania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles