Publicat 23 Mai 2019 | Expiră 23 Iun 2019

INGINER AGRONOM

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent de studii superioare in domeniu
Experienta in cultura mare
Competente de organizare a activitatii, de comunicare si management al timpului

Descrierea jobului

Planifica tehnologiile si necesarul de materiale/utilaje pentru infiintarea si recoltarea culturilor
Planifica, monitorizeaza si coordoneaza activitatile din cadrul fermei vegetale
Verifica, asista si coordoneaza lucrarile planificate, consumurile de produse folosite(seminte, ingrasaminte, erbicide,etc)
Monitorizeaza stadiul culturilor in toate etapele de dezvoltare

S.C. TELETEXT S.R.L. este o companie cu capital integral romanesc, cu o experienta de 25 de ani în fabricarea produselor lactate, parte a unei afaceri integrate ce mai cuprinde o ferma zootehnica de vaci si o ferma vegetala.

Expirat
INGINER AGRONOM  -  S.C. TELETEXT S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles