Publicat 08 Mar 2019 | Reactualizat 25 Mar 2019 | Expiră 08 Apr 2019

Inginer agronom - Fitofarmacie - Consultanta horticultura

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• absolvent/a de facultate cu profil agricol;
• pasionat/a de cresterea si ingrijirea plantelor;
• stapaneste cel putin o limba straina la nivel mediu - intelegere, scris si vorbit;
• PC-ul nu are secrete: invarte pe degete programele Microsoft Office - Word, Excel, PowerPoint si are inclinatii catre utilizarea aplicatiilor si site-urilor;
• are notiuni de contabilitate primara (emitere facturi, chitante, bonuri, etc.);
• atent/a la detalii;
• doreste sa-si imbogateasca bagajul de cunostinte;
• apreciaza munca in echipa si crede ca doar impreuna cu colegii va face performante;
• persoana cu spirit dinamic si intreprinzator;
• invata repede si se adapteaza cu usurinta situatiilor noi;
• cu aptitudini excelente de comunicare (ascultare, empatie, sinceritate, diplomatie) in relatia cu colegii si clientii;
• pragmatic/a, orientat/a catre rezultate;
• disciplinat/a, rigoare si foarte buna organizare;

Descrierea jobului

Vanzari - Asistent clienti sediu, specializare Protectia Plantelor:
• intelege in detaliu nevoia clientilor;
• ofera sprijin si consultanta in situatiile ce tin de Protectia Plantelor;
• asista clientii in alegerea produselor necesare tratamentului;
• genereaza documentele ce insotesc vanzarea (facturi, bonuri, chitante, etc.)
• contacteaza clientii care au ales ridicarea produselor de la sediu;
• preia si documenteaza solicitarile clientilor pe care nu le poate asista si le preda superiorilor;
• asigura disponibilitatea si asezarea ordonata a produselor pe rafturi;
• program de lucru poate fi doar full time;

Beneficii:
• acces la resursele si know how-ul unei companii cu peste 10 ani de activitate in domeniu;
• sansa de a fi parte a unei echipe formate preponderent din specialisti cu experienta;
• oportunitati permanente de dezvoltare personala si profesionala;
• un mediu de lucru informal, agreabil, intretinut de oameni tineri si simpatici;
• oferta salariala aliniata standardelor pietei;
• sistem de bonusuri corelat cu performantele;

Botanistii.ro a fost infiintat in 2013, avand ca obiect principal distribuia de pesticide si consultanta agricola/horticola, fiind brandul sustinut prin compania Pestcontrol Expert S.R.L.
Principala misiune a Botanistii.ro: Oferirea asistentei si produselor de calitate fermierilor amatori si profesionisti, asigurand astfel o relatie profesionista de lunga durata.
Suntem o echipa tanara, plina de energie si bunavointa, cu abilitati tehnice dobandite de-a lungul anilor si profesionalism. Consultanta oferita este gratuita, avand scopul de a ajuta fermierii sa isi ingrijeasca corect culturile, apoi sa le valorifice.
Venim in sprijinul clientilor si cititorilor cu toate noutatile tehnice din acest domeniu. Vom prezenta produse noi si moduri de aplicare prin intermediul site-urilor noastre, a forumului, a blogului, a canalului de Facebook, Instagram sau Youtube dar si prin intermediul conferintelor pe care le organizam.
Ne dorim o colaborare indelungata si placuta si ne asteptam sa dai dovada de profesionalism. Cautam un coleg / o colega care sa ne ajute sa ne atingem obiectivele. Te invitam sa candidezi pentru pozitia de Vanzari - Asistent clienti sediu, specializare Protectia Plantelor. Locatia unde iti vei desfasura activitatea este punctul nostru de lucru din Bucuresti, strada Costache Marinescu, nr. 1, sector 1.

Expirat
Inginer agronom - Fitofarmacie - Consultanta horticultura  -  Pestcontrol Expert S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles