Inginer After Sales

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerințe:
-Absolvent de Licență/Master în inginerie auto, inginerie mecanică;
-Experiență de lucru anterioară cu design 2D/3D;
-Experiență de lucru cu un soft CAD, preferabil Solidworks;
-Bune cunoștințe MS Ofiice (În special Excel);
-Abilități de comunicare și orientare către client;
-Bune cunoștințe de limba Engleză (scris + vorbit);

Descrierea jobului

Despre angajator:
Companie din Baia Mare, care activează din 1995 în domeniul automotive, și furnizează produse și servicii integrate pentru profesioniștii din lumea transporturilor.

Despre rol:
Vei face parte dintr-o echipa de ingineri, care oferă suport tehnic de specialitate clienților. Ai ocazia să propui cele mai potrivite soluții tehnice, așadar competențele de design 2D si 3D sunt necesare.

Atribuții:
-Deservirea clienților prin servicii de post-vânzare;
-Design 2D/3D ale unor accesorii ale autocamionului;

Beneficii:
-Condiții bune de muncă;
-Training și suport;
-Posibilitate de avansare în carieră.

Suntem o companie de recrutare din Cluj-Napoca, care urmărește să identifice oameni talentați care să se potrivească cu valorile și obiectivele angajatorului.

Reușim acest lucru, printr-o colaborare strânsă cu experți din diverse industrii și din mediul academic.
Ne mândrim cu o implicare totală în proiectele de recrutare, de la înțelegerea nevoii până la structurarea proceselor în cel mai mic detaliu.
Publicat 11 oct. 2021 Expiră 10 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos