INGINER ACHIZITII

TRANSNIC SUD CONSTRUCTII S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Inginer constructor;
Experienta minim 5 ani in sectorul achizitiilor materialelor de constructie;
Cunostinte de utilizare a platformei SICAP - constituie avantaj;
Cunostiinte in utilizarea programelor de proiectare specifice (AutoCAD , Program de Devize);
Abilitati deosebite de comunicare, lucru in echipa;

Descrierea jobului

Prospectarea pietei interne a materialelor de constructii;
Elaborare cererilor de oferte in vederea contractarii materialelor;
Urmareste permanent, asigura stocul de materiale in depozitul societatii si urmareste livrarea acestora in santiere; ia masuri pentru optimizarea acestora.
Intocmeste oferta tehnica, financiara pentru participarea societatii la licitatii publice.

Descrierea companiei

Antreprenor General in Constructii Civile si Industriale

Publicat 1 Iun. 2022 Reactualizat 29 Iun. 2022 Expiră 1 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.