ING Point Officer Bucuresti Afi Cotroceni 8h

ING BANK ROMANIA - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cariera ta este punctul de intersectie intre ce iti doresti sa faci si cine iti este alaturi. Succesul vine prin oamenii care ne incurajeaza sa ne pastram autencitatea, sa actionam autonom si sa fim mereu cu un pas inainte. Descopera ING si afla cum impreuna putem desena viitorul. Poti face primul pas aici.

Daca stii despre tine ca:
  • Relationezi si comunici foarte bine cu clientii;
  • Stii sa lucrezi in Word, Excel, Power Point si Outlook;
  • Esti o persoana sociabila, serioasa, dinamica, motivata de rezultate.

Descrierea jobului

Misiunea ta:
  • Sa inveti alaturi de noi ce inseamna promovarea, vanzarea de produse si servicii ING Bank destinate clientilor de retail (persoane fizice).

Unde? In cel mai nou concept ING lansat in mall-uri: Point.

Ce faci de fapt ca ING Point Officer?
  • Inveti. Si in acelasi timp contribui la promovarea serviciilor oferite de ING.
  • Zambesti. Si povestesti despre contul nostru curent, cardurile atasate, serviciile aditionale (cum ar fi aplicatia ING de internet banking) sau produsele de creditare.
  • Te dezvolti. Prin discutii cu managerul tau care te va incuraja sa ai idei noi prin care putem sa promovam serviciile si brandul ING.
  • Te bucuri. Cand ai realizat volumul de vanzari.
  • Actionezi. Responsabil. Si inregistrezi informatiile primite de la clientii nostri in programele ING.

Vino in echipa ING. Te asteapta:
  • Experiente de invatare centrate pe competente precum comunicare si negociere;
  • O organizatie inovativa, orientata catre clienti si pasionata de idei indraznete;
  • Colegi veseli si ambitiosi, gata oricand sa te ajute.

Descrierea companiei

Descopera ING

În ING te încurajăm să faci mai mult din ceea ce îți place. Iar Do your thing este modul în care ne exprimăm promisiunea să oferim servicii bancare simple.
Activă în România din 1994, ING Bank este în prezent o bancă universală, oferind produse și servicii tuturor categoriilor de clienți – companii mari și mici, instituții financiare, mici antreprenori și persoane fizice.
Înființată de oameni cu aspirații înalte și spirit vizionar, ING continuă să atragă oameni de același calibru: oameni cu inițiativă, optimism și deschidere față de schimbare.
Vino alături de noi! Împreună vom încuraja oamenii și companiile să își realizeze propria viziune pentru un viitor mai bun.
Publicat 2 mai 2022 Reactualizat 16 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022