ING. INSTALATII, ING. CONSTRUCTII pt. OFERTARE/ DECONTARE

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 1300 - 1800 EUR
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cunostinte solide privind utilizarea SEAP-ului, Softeh-ului, MS Office - Excel, Word, AutoCAD;
Buna cunoastere a legislatiei in constructii;
Persoana cu bune abilitati de analiza si sinteza a datelor, atenta la detalii, abilitate buna de lucru cu cifrele, capacitate de lucru in echipa.

Descrierea jobului

- urmarirea anunturilor de interes publicate in SEAP in vederea participarii la licitatiile publice;
- studierea caietului de sarcini, a fisei tehnice si a intregii documentatii pentru licitatii;
- intocmirea ofertei tehnico-economice pe instalatii sau constructii in conformitate cu cerintele documentatiei;
- introducerea articolelor de deviz in programul specializat SOFTEH;
- solicitarea cererii de oferta de la furnizorii de materiale si echipamente speciale;
- elaborarea raspunsurilor la clarificarile solicitate de autoritatea contractanta;
- realizarea situatiilor de lucrari pe stadii fizice;
- verificarea incadrarii costurilor executiei lucrarilor in valorile stabilite;
- realizarea activitatilor de decontare a lucrarilor executate etc.

Se acorda bonificatii periodice.

Terra Gaz Construct este o compania cu vechime in domeniul constructiilor civile si are un portofoliu notabil de lucrari.
Biroul de ofertare isi are locatia in centrul Bucurestiului.
Publicat 24 iun. 2021 Expiră 24 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos