de ani Fără Frică...

Publicat 28 Nov 2006 | Reactualizat 27 Dec 2006 | Expiră 29 Dec 2006

Informatician

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare cu specializare in informatica;
- Cunostinte ERP iScala;
- Cunostinte solide MS SQL - administrare, proiectare, programare;
- Capacitate de a asimila rapid noi cunostinte;
- Spirit de echipa;
- Seriozitate si disponibilitate la program prelungit.

Constituie avantaj:
- Un limbaj de programare (preferabil promovat de Microsoft);
- Experienta minim 1 an intr-o pozitie similara.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Asigura analiza, proiectarea, programarea si implementarea de solutii software;
- Asigura mentenanta si suport pentru sistemul informatic;
- Asigura dezvoltarea si mentenanta programelor software integrate cu sistemul informatic.

Beneficii:
- Mediu de lucru dinamic intr-o echipa tanara;
- Posibilitati de afirmare si promovare in cadrul unei companii solide.

RHS COMPANY este unul dintre principalii importatori si distribuitori de componente si accesorii IT din Romania. Societatea a fost infiintata in 1999 la Bucuresti. In 2000 a fost derulat primul import de componente PC si a fost inaugurata prima filiala la Timisoara. Dezvoltarea la nivel regional a fost sustinuta pana in prezent de infiintarea a 10 filiale in principalele orase ale tarii. Peste 150 de angajati ce formeaza o echipa dinamica si profesionista lucreaza pentru un scop comun : oferirea unor solutii complete clientilor firmei la cel mai bun raport pret / performanta / calitate. RHS COMPANY este certificata ISO 9001:2000 pentru distributia de produse IT, element esential in demersul conducerii companiei si a intregului personal de imbunatatire continua a calitatii produselor si serviciilor oferite.

Expirat
Informatician  -  R.H.S. COMPANY S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles