de ani Fără Frică...

Publicat 22 Mar 2006 | Reactualizat 16 Apr 2006 | Expiră 22 Apr 2006

Informatician

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- lucrul cu baze de date ( Borland, Oracle, SQL Server)
- cunostinte de programare (C, Delphi)
- configurare retele
- configurare si intretinere servere Linux
- cunostintele economice reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

- intretinererea retelelor de calculatoare de la sediul nostru si ale clientilor
- preluari de baze de date
- intretinerea si actualizarea site-ului firmei

Soft Consulting este o activitate de consultanta, vanzare si implementare a produselor de soft economic.
Detali despre activitatea nosatra gasiti la www.softconsulting.ro.

Expirat
Informatician  -  Soft Consulting Centre

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles