de ani Fără Frică...

Publicat 11 Mar 2008 | Reactualizat 09 Apr 2008 | Expiră 11 Apr 2008

Informatician

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare informatice
Cunostinte de baze de date relationale
Programare intr-un limbaj folosind baze de date
Capacitate de analiza
Persoana dinamica, creativa
Disponibilitate la deplasari in tara

Descrierea jobului

Într-un mediu concurenţial puternic, printr-un management performant şi o politică prudenţială de administrare a activelor , CARPATICA ASIG înregistrează un ritm dinamic de dezvoltare, o bună şi solidă poziţionare pe piaţa asigurărilor, oferind în continuare Asigurări la Înălţime!

Expirat
Informatician  -  Carpatica Asig

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles