Publicat 28 Feb 2017 | Reactualizat 21 Mar 2017 | Expiră 31 Mar 2017

Infoline pentru cetatenii romani din strainatate

2 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 6 luni si 1 zi experiență în Relatii clienti / Call center

Candidatul ideal

-Absolvent studii medii;
- Experienta de minim 6 luni in call center;
- Abilitati de comunicare excelente;
- Abilitatea si disponibilitatea de a lucra in echipa;
- Disponibilitatea de invatare continua si intr-un timp scurt;
- Capacitatea de a lucra in conditii de stres;
- Disponibilitate pentru munca in weekend;

Descrierea jobului

- Preluarea apelurilor telefonice;
- Furnizarea de informatii cetatenilor romani din strainatate;
- Identificarea celor mai bune solutii in vederea rezolvarii problemelor semnalate de acestia.

Beneficiile tale sunt alcatuite din:
- salariu fix + tichete de masa
- contract de munca full time
- bonusuri pe masura realizarilor;
- accesul la training-uri de specialitate.

A fi angajat al ELICOM inseamna provocare si responsabilitate intr-un mediu de lucru dinamic si deschis care permite evolutia profesionala si personala.

Iti multumim pentru interes si te asteptam la noi!

Infoline pentru cetatenii romani din strainatate  -  Elicom SRL