Infirmiera/ Personal curatenie Clinica Privata Pitesti

Sanamed Hospital - 1 poziție
Oraș de lucru
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • profesionist cu experienta si diploma de absolvire a unui curs acreditat de Infirmiera - de preferat;
  • persoana pozitiva cu excelente abilitati de comunicare si relationare;
  • persoana orientata spre nevoile pacientului;
  • axata pe mentinerea unei corecte igiene personale si a locului de munca;
  • dornica de a învăța și a transfera din cunoștințele proprii, de a face parte dintr-o echipă de standard înalt.

Descrierea jobului

  • Acordarea serviciului de ingrijiri medicale la indicatia si sub indrumarea unui cadru medical;
  • Planifica activitatea de ingrijire a pacientului cu respectarea recomandarilor asistentei medicale de tura/medicului;
  • Serviciile de ingrijire pacient sunt oferite cu promptitudine, conform cu cerintele pacientului si indicatia medicului currant/asistentului medical.

Spitalul de diabet SANAMED este centrul medical ce garanteaza excelenta in tratamentul diabetului. Prin consultatiile din ambulatoriu sau in cadrul spitalizarii de zi diagnosticam, monitorizam si tratam diabetul zaharat si complicatiile sale. Dorind sa vina in intampinarea nevoilor teritoriale ale pacientilor cu diabet zaharat, Sanamed detine in prezent 3 clinici: Bucuresti: Clinica Sanamed Plevnei si Clinica Sanamed Dacia (Centrul Medical Sanatatea Ta) Pitesti: Clinica Sanamed

Clinicile deservesc preponderent asigurati CNAS, inclusi in Programul National de Diabet Zaharat, dar si pacienti fara diabet care se adreseaza specialitatilor noastre.

Publicat 24 iun. 2021 Expiră 24 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos