Publicat 14 Feb 2017 | Reactualizat 21 Feb 2017 | Expiră 17 Mar 2017

INFIRMIER INGRIJITOR CU SAU FARA EXPERIENTA IN DOMENIU

20 posturi

Candidatul ideal

Daca esti o persoana plina de energie di dornica sa ai o experienta in Marea Britanie acesta poate fi jobul tau.
Este necesar sa fi o fire independenta si decisa, sa fi o persoana pozitiva si sa accepti sa muncesti cu persoane care au dificultati.

Nivel de engleza mediu
Permis de conducere B

Nu aplica daca nu ai aceste rechizite.

Descrierea jobului

Acest job te poate aduce in Marea Britanie pe pozitia de infirmier sau ingrijitor persoane cu dizabilitati fizice.
Responsabilitatile principale sunt acelea de a face igiena personala si de a face ingrijirea de rani. Experienta nu este necesara deoarece este pus la dispozitie un curs prin care este explicat procesul de munca.

Beneficiile sunt urmatoarele:
- contract pe perioada indeterminata
- minim 35h/saptamana cu posibilitatea de a munci extra cat se doreste
- £8/ora pentru primele 3 luni apoi £9,5/ora
- chirie gratuita pe perioada determinata
- zbor gratuit
- masina pusa la dispozitie de firma
- posibilitatea de a creste din punct de vedere profesional

Cerintele sunt urmatoarele:
- nivel de engleza mediu
- permis de conducere B
- dorinta de a munci cu persoane care au dizabilitati fizice

Poate fi o experienta care te propulseaza spre un viitor mai bun!

Garantiile noastre sunt reprezentate de candidatii pe care i-am deja introdus in aceasta companie si care au succes din toate punctele de vedere.

Va invitam cu caldura sa vedeti review-urile de pe pagina noastra de Facebook sau pe GOOGLE.

Pentru orice informatie nu ezitati sa-l intrebati pe Florin la florin@newlifehealthcarerecruitment.co.uk sau lasati un mesaj pe Facebook la pagina New Life Recruitment.

New Life Healthcare Recruitment specialises in assisting overseas Nurses who are looking to start a new career in the UK. We work in partnership with several public and private sector hospitals and we take the time to talk to you to find out the right organisation, location and role to suit your own specific needs. We understand your need for guidance and advice throughout your move to the UK, so we will provide you with your own personal advisor who will speak Romanian and will support you through every step of the process. Our focus is on providing an ethical, honest and exceptional service for our Nurses and most importantly our service is completely free and confidential.

INFIRMIER INGRIJITOR CU SAU FARA EXPERIENTA IN DOMENIU  -  NEW LIFE HEALTHCARE RECRUITMENT LIMITED

Avem rezoluții bune de ținut tot anul.
Vrei și tu una?

Da, surprinde-mă