Publicat 17 Oct 2018 | Reactualizat 16 Nov 2018 | Expiră 17 Nov 2018

INDUSTRIA AUTO - PROGRAMATOR ECHIPAMENTE CNC (CAD CAM)

2 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta in programarea si operarea masinilor cu comanda numerica in 5 axe, experienta in domeniul sculelor aschietoare pentru metal reprezinta un avantaj
- Studii tehnice
- Cunostinte temeinice de specialitate ( desen tehnic, NX)
- Cunostinte temeinice de operare PC
- Cunostinte de limba engleza
- Lucrul in echipa, gandire analitica, vedere in spatiu
- Corectitudine, precizie si flexibilitate
- Persoana activa

Descrierea jobului

- Programeaza(simulare 3D), verifica, optimizeaza si controleaza masinile cu comanda numerica in 5 axe
- Stabileste tehnologia de executie pentru reperele de realizat
- Verifica si optimizeaza programele de productie
- Analizeaza rutele tehnologice
- Aplica tehnologia adecvata executiei pieselor
- Asigura controlul de calitate pentru piesele executate
Beneficii:
AL 13-lea salariu ( 40 % de Paște – 60% de Crăciun )
150 lei lunar -> pentru prezență 100%
1.000 lei -> Bonus de vacanță
Bonus trimestrial – între 100 lei și 500 lei în funcție de vechime ( începând cu vechimea de un an )
Bonus Aniversar – 200 lei / 400 lei / 600 lei / 1 000 lei și UN SALARIU, in funcție de vechime (începând cu vechimea de un an )
Transportul salariatilor este asigurat de companie avand punct de intalnire la statia de metrou Republica.
Masa de pranz asigurata de catre companie.
Salariul aferent postului platit intotdeauna la timp.

SAEHWA IMC, companie multinationala avand 13 locatii repartizate pe 3 continente, leader de piata la nivel international in productia de matrite pentru anvelope auto si-a deschis in 2012 in Romania o fabrica de profil in judetul Ilfov.
Aflata in plina expansiune compania noastra este in cautarea unor candidati care sa intruneasca cerintele noastre si care alaturi de noi sa contribuie la realizarea unei plusvalori adecvate. Pentru aceasta va fi necesar lucrul in doua schimburi.

Expirat
INDUSTRIA AUTO - PROGRAMATOR ECHIPAMENTE CNC (CAD CAM)  -  HR BUSINESS CONSULTANCY MANAGEMENT SRL