Publicat 18 Aug 2007 | Reactualizat 19 Aug 2007 | Expiră 18 Sep 2007

INCA VALABIL: AJUTOR BUCATAR - BUCATAR , BARMAN - OSPATAR , HOSTES , RELATII PUBLIC , CONTABIL + EXPERT , CURIER SOFER , VANZATOR LUCRATOR COMERCIAL

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

DORIM COLEGI CARE SA FACA CU PLACERE MESERIA PE CARE O PRACTICA.

Descrierea jobului

SE FACE O FISA A POSTULUI IN FUNCTIE DE CANDIDAT SI IN CONCORDANTA CU NEVOILE NOATRE..

Descrierea companiei

AVEM NEVOIE DE PERSONAL PTR UN CLUB CAFE CU RESTAURANT.
\"DORDE CAFE \" ESTE UN CLUB AL ACTORILOR , SITUAT PE CALEA DOROBANTI NR 74 , LA INTERSECTIA CU SOS STEFAN CEL MARE .
AICI INCERCAM SA ORGANIZAM EVENIMENTE CULTURALE , PUNAND LA DISPOZITIA PUBLICULUI INFRASTRUCTURA UNUI CLUB BISTRO ELEGANT SI DISCRET
VA INVITAM SA NE CONTACTATI :
PATRIC PETRE MARIN
0722396246 , www.patric.ro , patric@patric.ro

Expirat
INCA VALABIL: AJUTOR BUCATAR - BUCATAR , BARMAN - OSPATAR , HOSTES , RELATII PUBLIC , CONTABIL + EXPERT , CURIER SOFER , VANZATOR LUCRATOR COMERCIAL  -  FUNDATIA TEATRUL TINERETULUI BUCURESTI

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles