Publicat 03 Mai 2019 | Reactualizat 31 Mai 2019 | Expiră 03 Iun 2019

Inbound Customer Care Representative

15 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Covisian România, membră a grupului Covisian, este în căutarea de noi colegi pe pozitia de Inbound Customer Care Representative, pentru sediul nostru din Iași.

Suntem interesați să luăm legătura cu candidații care au următoarele caracteristici:

Bune cunoștinte de limbă italiană scrisă și vorbită (B2 / C)
Atitudine pozitivă și orientare către rezultate
Orientat către întelegerea nevoilor clienților și soluționarea problemelor în timp util
Capacitate excelentă de a interpreta solicitările clienților și atenția acordată detaliilor
Cunoștințe operare PC (Microsoft Office)

Este cu titlu preferențial:
Experiența anterioară în domeniile de asistență clienți în mediu financiar și/sau asicurativ
Experiența anterioară în domeniile de asistență telefonică pentru clienți

Descrierea jobului

Resursele selectate vor oferi asistență telefonică, în limba italiana, clienților unei societăți financiare de prestigiu, lider în creditul de consum în Italia.
Pentru că prețuim angajați noștri vă vom ajuta sa vă dezvoltați mai bine orientarea spre client,abilitățile analitice și munca în echipă.

Dacă doriți să deveniți un membru al echipei Covisian România, vă oferim:
Contract pe perioada nedeterminată
Bonusuri în funție de performanță
Tichete de masă
Asigurare medicală privată
Locație situată în inima orașului (Zona Palas)
Oportunități de creștere, orizontale și verticale, pe termen scurt

Covisian s-a născut în ianuarie 2016 din inițiativa fondului Aksia din fuziunea a două realități istorice ale industriei: Visiant, specializat în gestionarea serviciilor end to end și Contacta, o realitate consolidată în sectorul BPO, este recunoscută pe piață pentru metodologia sa robustă și pentru abilitatea puternică de a inova procesele de operare.
Sprijinim companiile în îmbunătățirea continuă a experienței clienților oferind soluții receptive, 5.000 de profesioniști, susținuți de procese de operare riguroase, gestionează relațiile cu clienții bine-cunoscuți ai brand-ului, conștienți fiind de a avea în mâinile lor inima companiilor.

Covisian România este răspunsul la nevoia pieței BPO de a combina excelența operațională cu abilitatea de a inova, de a îmbunătăți continuu experiența clienților.

Expirat
Inbound Customer Care Representative  -  Covisian Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles