Publicat 06 Dec 2005 | Reactualizat 01 Ian 2006 | Expiră 06 Ian 2006

Implementator ERP

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Activitati specifice implementarii aplicatiei: analiza, configurare, instruire utilizatori, asistenta;

Gestionarea cerintelor de dezvoltare ale Clientilor catre echipa tehnica, referitoare la functionalitati si module noi;

Documentarea implementarii conform procedurilor si sub indrumarea unui Coordonator de Proiect.

Descrierea jobului

Studii superioare economice finalizate;
Experienta in implementare solutii ERP – constituie avantaj;
Experienta practica de minim 2 ani in activitatea financiar-contabilitate;
Cunoasterea limbii engleze cel putin la un nivel mediu
Excelente abilitati de comunicare, capacitate de identificare si rezolvare a problemelor;
Gandire analitica si capacitate de sinteza, atentie la detalii;
Orientare catre rezultate si respectarea termenelor;
Abilitati de lucru in echipa si independent;
Prezentabilitate, comunicativitate;
Permis auto categ B.

IndsoftHR ofera Solutii Integrate de Resurse Umane cauta pentru clientul sau: Implemenator ERP

Expirat
Implementator ERP  -  IndsoftHR

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles