de ani Fără Frică...

Publicat 06 Aug 2007 | Reactualizat 04 Sep 2007 | Expiră 06 Sep 2007

Implementator ERP

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Calitatile cerute de acest post sunt: organizare, spirit analitic, capacitate de adaptare si invatare rapida, capacitate de inovare.

Descrierea jobului

Cerinte:
Studii superioare de profil economic sau informatic
Cunostinte de baza de contabilitate si SGBD
Experienta in utilizare sisteme ERP
Capacitate de a invata rapid solutiile software implementate
Cunoasterea circuitului de documente, gestionarea operatiunilor logistice in cadrul unei organizatii
Bune abilitati de comunicare si organizare Capacitate de analiza
Disponibilitate pentru deplasare

Constitue avantaj:
Experienta in implementarea sistemelor informatice integrate
Cunoasterea ERP Socrate
Cunostinte de Administratie Publica

Beneficii:
Lucrul intr-un mediu organizat, conform unor specificatii si metodologii clare, intr-o echipa comunicativa ce ofera excelente oportunitati de avansare profesionala.
Plan de formare suportat de firma, cu obiectiv in obtinerea de certificari personale recunoscute international.

Salariul se va negocia in functie de cunostinte si experienta.

CS Vision este o companie ce activeaza pe piata romaneasca din anul 2002, avand birouri atat in Bucuresti cat si in Brasov.

Firma si-a concentrat eforturile preponderent in sectorul institutiilor publice dar si in proiecte de integrare si extindere a unor sisteme ERP existente.

Sub marca Newton a fost lansat unul dintre cele mai largi sisteme dedicate institutiilor publice construit prin parteneriate puternice cu Microsoft, SourceCode si Bit Software.

Echipa CS Vision este in permanenta cautare de profesionisti valorosi care, prin tenacitate si creativitate, sa contribuie direct la transformarea companiei CS Vision si a marcilor acesteia in lideri de piata.

Expirat
Implementator ERP  -  CS Vision

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles