Imediat 2300-3000€! Asistent Medical Generalist FARA germana

Iuvare Academy 20 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Asistent Medical Generalist

Descrierea jobului

Dragi prieteni ai Iuvare Academy, de acum încolo oferim posibilitatea de a începe munca direct ca Asistent Medical Generalist în proces de recunoaștere, FĂRĂ cunoștințe de limba germană.

Pentru mai multe detalii, consultați noua nostră ofertă și contactați-ne imediat!

Ce vă oferim:

- Sosire gratuită cu avionul în Germania

- Transfer gratuit de la aeroport la unul dintre partenerii noștri certificați din domeniul asistenței medicale pentru persoanele în vârstă sau bolnave

- 1 săptămână de muncă de probă în care să demonstrezi că ești o persoană prietenoasă, drăguță și motivată

- Începi direct ca Asistent Medical Generalist în proces de recunoaștere

(Salariu: 2.300 - 3.000 Euro brut/ lună)

- Cazare ieftină (150-300 Euro lună)

- Cursuri online de limba germană gratuit pe o perioadă de 6 luni - 2 ore/zi, oferite de Iuvare Academy

- Opțiunea de a susține un examen de limbă ECL Nivel B2 la campusul nostru IuvarePflegeCampus după aproximativ 6 luni (Perioada efectivă depinde de capacitatea ta de învățare)

- Gestionarea gratuită a recunoașterii tale profesionale

- Angajare imediată ca Asistent Medical Generalist după realizarea recunoașterii profesionale

(Salariu: 3.200 - 4000 Euro brut/ lună)

- Sprijin permanent gratuit din partea echipei noastre de la Iuvare Academy

Aplică acum! Ne bucurăm să îți răspundem la toate întrebările, pe care le-ai putea avea!

Firma IUVARE este o firmă germană cu o experiență de peste 35 de ani în administrarea căminelor de seniori. Dispunem de o rețea largă de contacte iar partenerii noștri de încredere sunt angajatori de top în domeniul îngrijirii medicale. Cea mai tânără ramură a grupului Iuvare este IUVARE Academy. Iuvare Academy a fost înființat în 2017 și se ocupă cu instruirea, calificarea și integrarea Asistenților Medicali Generaliști români în Germania. Noi suntem schimbarea în bine pe piața de recrutare și te întâmpinăm cu un concept de recrutare echitabil și durabil. Te pregătim și te susținem pe drumul tău profesional ca Asistent Medical Generalist în Germania de la primul pas până la integrarea ta completă în Germania. Ideea de bază a acestui concept este că drumul tău către un job ca Asistent Medical Generalist în Germania nu trebuie să presupună costuri și eforturi din partea ta pentru ca tu să te poți concentra asupra adaptării la noul loc de muncă și asupra integrării tale în Germania.

Publicat 19 Sept. 2022 Reactualizat 24 Sept. 2022 Expiră 19 Oct. 2022