Publicat 27 Iul 2019 | Expiră 27 Aug 2019

Hunter B2B – divizia persoane juridice - Timisoara

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Tu ce fel de candidat esti?

  • Iti place sa cunosti in fiecare zi oameni noi/potentiali clienti?
  • Esti confortabil sau esti familiarizat cu interactiunea directa/pe teren cu clientii tip persoane juridice?
  • Iti place sa-ti organizezi singur activitatea in timpul programului de lucru propus?
  • Crezi ca poti sa mentii un ritm zilnic sustinut de vizite pe teren?
  • Ai permis de conducere (categoria B)?
  • Ai un avantaj fata de alti candidati prin vorbirea unei limbi straine?
  • Ai experienta anterioara in sectorul de telecomunicatii sau intelegi acest domeniu?
  • Ai avut joburi anterioare in care erai obisnuit/obisnuita sa faci un raport de activitate zilnic?

Descrierea jobului

Ce oferim noi?

  • Vrei salariu fix?
  • Vrei comision din contractele incheiate?
  • Cauti posiblitatea evolutiei profesionale rapide?
Daca ai raspuns cu “DA” la intrebarile de mai sus, aplica la jobul nostru si iti promitem ca interviul va fi unul usor.

Descrierea companiei

Cine suntem noi?

  • Suntem o companie romaneasca cu principalul obiect de activitate: furnizarea de servicii de internet, transmisii date si voce, pentru clientii din sectorul business in regiunea de vest a tarii.

Expirat
Hunter B2B – divizia persoane juridice - Timisoara  -  INTERLINK BANAT S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles