Publicat 12 Mai 2010 | Reactualizat 12 Iun 2010 | Expiră 13 Iun 2010

HTML programmer / Web programmer

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Bune cunostinte HTML, CSS, CMS

Cunostinte JavaScript, AJAX, Php, Photoshop / CorelDRAW

Atentie la detalii / Rapiditate!

Cunostinte bune de limba franceza.

Descrierea jobului

Realizare de pagini integrate in diferite platforme CMS sau in site

Optimizare pagini web

* Pachet salarial competitiv (bazat pe competenta si rezultate)

* Tichete de masa.

* Asigurare medicala privata.

* Certificari Microsoft platite de firma.

* Mediu de lucru placut, dinamic si stimulativ.

* Dezvoltarea carierei intr-o echipa de profesionisti !

! Primã de instalare la angajarea persoanelor din alte localitati !

BELER SOFT este o societate Franco - Romana ce furnizeaza la un standard inalt, servicii si solutii de analiza, design si implementare software.

Compania noastra dezvolta de 14 ani software profesional intr-o mare varietate de domenii :

  • banci / finante
  • administrare (e-government)
  • gestiune comerciala
  • sanatate
  • media ...

Tehnologii : Microsoft .Net Unix / Java.

Contact: [email protected]

Expirat
HTML programmer / Web programmer  -  BELER SOFT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles