Publicat 10 Apr 2006 | Reactualizat 16 Apr 2006 | Expiră 11 Mai 2006

HTML Junior programmer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte: cunostinte HTML,CSS, paginatie, nivel mediu prelucrare grafica. Selectarea candidatilor se va face in 4 etape 1) selectarea CV-urilor 2) completarea unui chestionar online 3) purtarea unei discutii telefonice 4)interviul Asteptam CV-ul dvs insotit de scrisoarea de intentie

Descrierea jobului

Companie Web Design angajeaza in sistem part/full time junior programmer exclusiv in Bucuresti.
Se ofera: 200 Euro (full-time), posibilitate lucru acasa, posibilitate organizare ore de lucru.

Expirat
HTML Junior programmer  -  Ramcomputers

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles