Publicat 21 Oct 2019 | Reactualizat 20 Nov 2019 | Expiră 21 Nov 2019

HTML Coder

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- cunostinte avansate de editare HTML, in special legate de lucrul cu tabele si utilizarea de css-uri inline
- experienta anterioara minim 1 an intr-o pozitie similara
- abilitati de comunicare interpersonala si de lucru in echipa
- capacitatea de a respecta deadline-uri si de a face fata unui ritm alert de lucru;
- cunostinte avansate de prelucrare a pozelor
- cunostinte de HTML5 si lucrul cu div-uri
- cunostinte de PHP si java reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

- crearea de template-uri responsive sau fluide
- editare de documente HTML, lucru cu tabele si css-uri
- formatare texte si layout-uri;
- optimizarea formatelor HTML create pentru diversi clienti de email
- testarea formatarii newsletterelor
- transpunerea layout-urilor din format poza in HTML
- prelucrarea de poze
- crearea de pagini continand content dinamic
- oportunitatea de a fi implicat in proiecte de anvergura
- lucurul intr-un mediu competitiv si dinamic
- oportunitatea de a acumula multe cunostinte noi

White Image, agentie fondata in 2003, este leader in tehnologii de Marketing Intelligence & Marketing Automation, integrand canale de comunicare precum: email, SMS, web, social & mobile si oferind servicii complete de consultanta strategica si creativa.
White Image a obtinut 7 premii internationale pentru strategii eficiente de marketing.
Vei avea ocazia sa lucrezi alaturi de noi pentru branduri precum ING, NN, AlphaBank, Carturesti, Vodafone, Otter, Dacia, Renault si multe altele. Mai multe detalii pe http://www.whiteimage.net

Expirat
HTML Coder  -  White Image - Loyalty Solutions

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles