HR Specialist

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerintele postului :
  • Experienta in domeniul resurselor umane de minim 3 ani;
  • Cunostinte aplicate de legislatia muncii;
  • Cunostinte practici administrare de personal si de salarizare (cunoasterea Charisma reprezinta un avantaj);
  • Cunostinte limba engleza (nivel conversational);
  • Cunostinte avansate de utilizare a aplicatiilor MS Office (Outlook, Excel, Word, PowerPoint etc).;
  • Persoana axata pe obtinerea rezultatelor;
  • Principii manifestate prin sprijinul colegilor;
  • Persoana organizata, empatica si organizata catre solutii.

Descrierea jobului

  • Raspunde de organizarea si gestionarea activitatii de administrare personal impreuna cu echipa de payroll & admin;
  • Ofera consultanta interna in raport cu ariile de administrare personal, salarizare, relatii de munca;
  • Sustine, realizeaza comunicarea in organizatie,cu precadere in ariile mai-sus mentionate;
  • Ofera suport coordonatorilor/ managerilor in fluxul de transmitere in mod eficient al documentelor/datelor;
  • Participa la implementarea noilor proceduri de resurse umane si la imbunatatirea celor existente;
  • Propune solutii pentru eficientizarea proceselor de HR si cele organizationale in cadrul echipei de HR, respectiv de management ale companiei.
Beneficii :
  • oportunitati de a continua cariera intr-un mediu de munca dinamic si provocator in care competenta, calitatea, pasiunea si creativitatea joaca un rol important;
  • participarea la diverse proiecte , traininguri & cursuri;
  • asigurare medicala;
  • sistem bonusare pentru recomandari interne;
  • sistem bonusare anuala ( la sfarsitul anului financiar );
  • " fruit day " la birou.

TBI Bank este un "phygital lender" dedicat consumatorilor, IMM-urilor și comercianților care operează în Bulgaria, România, Germania, Suedia și Polonia. Facem parte din 4finance, unul dintre cele mai mari grupuri de creditare digitale din Europa. Printr-o rețea proprie de 300 de locații, o varietate de canale digitale și o rețea solida de peste 10 000 de locații comerciale, TBI Bank EAD Bulgaria a deservit peste 1 milion de clienți. Numai în 2019, am acordat peste 500 000 de împrumuturi. Modelul nostru de succes și abordarea orientată către client ne-au permis să fim una dintre cele mai profitabile și eficiente bănci din Bulgaria în ultimii 4 ani (Capital K10). Echipa de profesioniști a TBI Bank lucrează intens in directia unui viitor sustinut de tehnologie, pentru a deveni următorul creditor de generatie digitala.

Publicat 11 nov. 2021 Reactualizat 9 dec. 2021 Expiră 11 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos