de ani Fără Frică...

Publicat 12 Mai 2019 | Reactualizat 09 Iun 2019 | Expiră 12 Iun 2019

HR Specialist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Căutăm un HR Specialist energic, implicat și pasionat de munca în domeniul resurselor umane, care să se alăture echipei noastre.

Iată mai jos criteriile noastre:

Abilități excelente de comunicare și relaționare;
Studii superioare de preferat în domeniul psihologiei;
Experienta intr-o pozitie similara – minim 2-3 ani;
Cunostinte de limba engleza – nivel avansat;
Spirit analitic, structurat, organizat;
Calitati de planificare și prioritizare;
Cunoștințe foarte bune de operare PC – pachetul MsOffice (Word, Excel, Powerpoint);
Atentie la detalii, discretie, spirit de răspundere.

Descrierea jobului

Ca și HR Specialist te vei ocupa de:

- Identificarea surselor de recrutare, editarea și postarea anunțurilor de recrutare;
- Selecția CV-urilor, distribuirea acestora si actualizarea bazei de date interne;
- Susținerea interviurilor de selectie pentru toate posturile disponibile din cadrul companiei;
- Participarea la realizarea și implementarea programelor de formare în acord cu nevoile companiei;
- Asigurarea și supravegherea procesului de onboarding pentru colegii noi ce se alătură echipei SomProduct;
- Întocmirea si actualizarea fiselor de post, Regulamentului Intern, Contractului Colectiv de Muncă;
- Dezvoltarea și implementarea diverse programe de motivare a angajaților.
- Elaborarea și monitorizarea proceselor de evaluare împreună cu fiecare coordonator de departament și în funcție de specificul acestora;
- Elaborarea și implementarea procedurilor de lucru pe departamente;
- Întocmirea documentelor și situațiilor cerute de management și asigurarea unui suport administrativ pentru zonele relevante de interactiune intre departamentele companiei.

SomProduct este unul dintre cei mai mari retaileri de pe piața de Home&Deco din România.

Povestea noastră începe în anul 1995 cu deschiderea fabricii de saltele manufacturate de la Baia Mare. În anul 2008, din dorința cofondatorului de a îmbunătăți serviciile firmei și de a se apropia de client, SomProduct a intrat în mediul online și în casele a sute de români, având totodată showroom-uri de prezentare în Baia Mare, Bucuresti, Brasov și Cluj-Napoca.

Tradiția a mers mai departe în toți acești ani, păstrând calitatea și confortul, dar aducând totodată noutăți și varietate. SomProduct își propune să continue ceea ce a început acum mai bine de 20 de ani. Interesul real față de cerințele clientului ne-a făcut să aducem în România colaboratori din diferite colțuri ale lumii, selectând produse de cea mai înaltă calitate.
Atenția la detalii, dedicarea și orientarea permanentă spre nevoile clienților vor rămâne mereu prioritățile echipei noastre.

Echipa noastră este formată din persoane tinere și motivate, unite din pasiunea pentru mobilă și home design. Devizia echipei SomProduct fiind de a trata clientul așa cum am dori să fim tratați fiecare dintre noi.

Descoperă povestea noastră și fii parte din ea!

Expirat
HR Specialist  -  SomProduct

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles