de ani Fără Frică...

Publicat 24 Ian 2007 | Expiră 24 Feb 2007

HR Specialist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta de minim doi ani intr-o pozitie similara
Buna cunoastere a legislatiei muncii
Atitudine pro activa, initiativa, problem solving
Diplomatie
Capacitate de organizare si atentie la detalii.
Bune cunostinte de limba engleza.
Atestat de inspector de personal .

Descrierea jobului

HR asistent va avea urmatoarele atributii :
-Crearea de politici si proceduri pentru a implementa managementul performantei
-Asistarea Directorului de Resurse umane in activitati de recrutare, evaluarea performantei, training si coaching intern
-Administrarea bazei de date cu angajatii societatii
-Intocmire de contracte de munca si mentinerea relatiei cu furnizorii agreati (medicina muncii, ITM)
-Crearea de noi modalitati pentru cresterea calitatii relatiei cu angajatii firmei
-Urmarea procedurilor legislative in ceea ce priveste intocmirea de job decription, cercetari disciplinare, acte aditionale la contractele de munca si tot ceea ce vizeaza aplicarea Codului Muncii.

Beneficii:

Salariu motivant, masa asigurata, telefon, transport, etc

DTH Television Grup SA este compania de televiziune digitala care detine marca BOOM si care ofera clientilor sai prin reteaua proprie de transmisiere, principlale posturi de televiziune din Romania impreuna cu canalele TV BOOM.

Expirat
HR Specialist  -  DTH TELEVISION GRUP SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles