Publicat 15 Feb 2021 | Expiră 18 Mar 2021

HR MANAGER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pentru clientul nostru, o importantă companie care activează în industria tipografica, recrutam o persoana pentru pozitia Manager Resurse Umane.

- Studii superioare finalizate (Psihologie, Sociologie, Resurse Umane);
- Experienta intr-o pozitie similara minim 5 ani dovedita in domeniul resurselor umane, in special proceselor de recrutare si selectie, precum si proiectelor de dezvoltare organizationala;
- Cunostinte de utilizare PC si MS Office;
- Abilitati excelente de comunicare verbala si scrisa;
- Foarte buna cunoastere a tehnicilor de interviu, recrutare, selectie si metodologii;
- Bune abilitati de management al timpului, capacitatea de a planifica eficient si de a gestiona prioritatile;
- Persoana orientata spre rezultate, dinamica si auto-motivata;
- Amabilitate, promptitudine, punctualitate, seriozitate, responsabilitate.

Descrierea jobului

- Supervizare activitate aferenta administrarii de personal
- Salarizare: verifica avansurile; administreaza sistemul de prime, bonusuri; verifica corectitudine calculului salarial
- Intocmeste diverse rapoarte
- Gestioneaza relatia cu furnizorii (medicina muncii, firma de resurse umane, agentiile de recrutare)
- Gestionare activitati privind disciplina muncii / abateri ( cercetari, aplicare sanctiuni)
- Recrutare - directa: necalificati, calificati/pentru calificare si prin colaborare cu agentiile de recrutare
- Gestionare proces inductie angajati noi
- Gestionare proces formare angajati
- Gestionare proces de evaluare angajati
- Strategia retentie personal, gasire de noi motivatii financiare sau nonfinanciare
- Raportare KPI HR
- Propunere de variante de recrutare

Beneficii:
- Tichete de masa
- Decontare transport

Enter HR Professional, cu mai mult de 10 ani de experienta in domeniul outsourcing-ului de resurse umane, prin intermediul consultantilor nostri, ofera servicii de consultanta integrata companiilor care doresc externalizarea serviciilor de de administrare de personal, salarizare, servicii pentru expati, consultanta legislativa, intocmirea Regulamentului Intern si a Fiselor de post etc.

Expirat
HR MANAGER  -  Enter HR Professional SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles