Publicat 19 Mar 2019 | Expiră 19 Apr 2019

HR GENERALIST

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta minim 2 ani pe o pozitie similara;
Cunostinte de legislatia muncii;
Studii superioare;
Cunoasterea limbii engleze la un nivel avansat;
Cunoasterea pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Power Point, OutlookExpress);

Descrierea jobului

Administrare de personal:
- intocmire contracte de munca, a fiselor de post;
- administrarea dosarelor salariatilor;
- redactarea si eliberarea diferitelor tipuri de adeverinte solicitate de salariati;
- evidenta concediilor salariatilor;
- intocmirea si transmiterea Registrului Electronic al Salariatilor conform prevederilor legale;
- intocmirea listelor de tichete de masa si distribuirea acestora catre salariati;
-administrarea programului de pontaj;

2. Salarizare:

- Gestioneaza si introduce in statul de plata concediile de odihna, concediile medicale, invoirile si absentele nemotivate ale angajatilor;

3. Recrutare:
-elaborare anunturi si postarea lor pe diverse canale de recrutare;
-screening CV-uri;
-sustinerea interviurilor cu candidatii selectati si ofertarea lor;

Oferim:

-salariu atractiv;
-tichete de masa;
-transport asigurat si gratuit;
-al 13-lea salariu.

SC Class Furn România SRL, înfiinţată în anul 1998, este o companie românească, cu capital olandez, producătoare de mobilier a unei game diverse de produse, şi anume: canapele, scaune, mese, mobilier living şi dormitoare.

Class Furn România este una dintre cele mai mari companii producătoare de mobilier din judeţul Bihor, numărul angajaţilor depăşind în prezent 360 de persoane. Echipa noastră dispune de o solidă pregătire profesională, este experimentată şi motivată de realizările obţinute şi de beneficiile oferite de companie. Ghidată pe modelul olandez, compania oferă numeroase beneficii angajaţilor săi punându-le la dispoziţie cele mai cele mai bune condiţii de lucru.

Este situată în Săbolciu, pe şoseaua E60, la 17km de Oradea, iar transportul este asigurat pentru întreg personalul.

Expirat
HR GENERALIST  -  CLASS FURN ROMANIA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles